...

Силно представяне на Евър в Националния шампионат за мъже и жени

Лекоатлетите на варненския клуб Евър спечелиха четири медала от Националния шампионат за мъже и дами в София.

Девойката Силвия Георгиева взе три оценки - шампионската купа на 1500 м при дамите, сребърен орден на 800 м и сребърен орден от щафетата 4х400 м. С два медала се окичи Йорданка Иванова - сребърен от щафетата 4х400м. и бронзов на спринта на 60 м. Със сребърни медали от щафетата са и Костантина Борисова и Снежана Грудева. Останалите призови класирания - осмо място на 400 м за Костантина Борисова, две девети места за Виктория Николова на 1500 м и 800 м и девето място за щафетата 4х400 м мъже - Стефан Ганев, Георги Първанов, Борислав Стойчев и Йордан Йорданов.

Треньори на варненци са Цонка Господинова и Крум Крумов.
Източник: petel.bg